Inteligentne domy, BMS

Oferujemy kompletną automatykę do budynków mieszkalnych "inteligentny dom" , oraz obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej "BMS - Building Management System".

Nowość!

Nasza firma oferuje absolutną innowację: Integrację z systemem Amazon Alexa! Już teraz możesz zarządzać swoim domem wyłącznie przy użyciu swojego głosu! Więcej...

test

Firma Wobin jako jedna z pierwszych w Polsce stworzyła integrację inteligentnego domu z technologią Alexa!

Od teraz możesz zarządzać swoim domem głosem! Technologia Alexa jest opartą na chmurze usługą głosową Amazon, dostępną na dziesiątkach milionów urządzeń. Dzięki Alexa możesz tworzyć komunikaty głosowe, które oferują klientom bardziej intuicyjny sposób interakcji z technologią, której używają na co dzień. Teraz masz również możliwość w zarządzania swoim inteligentnym domem przy użyciu Amazon Echo. Nasza automatyka jest w pełni zintegrowana z systemem Alexa!

Zalety integracji:

Nie musisz już korzystać z paneli HMI (ang. Human Machine Interfaces), aby obsługiwać swój system wystarczy, że po prostu powiesz „Alexa”. Z systemem skomunikujesz się w języku angielskim. Urządzenie posiada 7 mikrofonów kierunkowych zdolnych przetworzyć Twoją komendę nawet do 10 metrów!

Jest to w pełni otwarta platforma dla użytkownika, masz możliwość podłączenia pod system dowolnego urządzenia w domu: lodówki, pralki, telewizora, wkrótce nawet Twojego samochodu!

System współpracuje z producentami takimi jak: Caseta,D-Link,Ecobee3,GE, Honeywell,Hue, iDevices, iHome, Insteon, LIFX, Logitech,Lutron, Lyric, Nest, SmartThings, TP-LINK, Venstar, WeMo, Wink. Lista ciągle się powiększa gdyż takie rozwiązania to obecnie nowy trend w projektowaniu inteligentnych domów.

Sam definiujesz jak będzie działać Twój system, po prostu naucz Alexę w jaki sposób ma zarządzać danym urządzeniem.  

test

Tak wyglądają niektóre urządzenia pracujące w naszym systemie:

test

W jaki sposób to działa?


Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zaimplementować nasz system w swoim domu

Skontaktuj się z nami w celu zaprojektowania inteligentnego domu sterowanego głosem!